EEUFC1V102
Partnumber:
EEUFC1V102
Availability:
497 in stock
SKU:
EEUFC1V102
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 35V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1945mA 5000h 105°C Automotive Bulk