EEUFK1V222S
Partnumber:
EEUFK1V222S
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 35V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 2640mA 5000h 105°C Automotive Bulk