EEUFM1C471L
Partnumber:
EEUFM1C471L
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20% (8 X 15mm) Radial 3.5mm 1240mA 3000h 105°C Bulk