EEUFM1E221
Partnumber:
EEUFM1E221
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 950mA 3000h 105°C Bulk