EEUFM1H271
Partnumber:
EEUFM1H271
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 270uF, Through Hole Mount, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT