EEUFM1V102
Partnumber:
EEUFM1V102
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 35V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 3190mA 7000h 105°C Bulk