EEUFM1V331
Partnumber:
EEUFM1V331
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 1560mA 4000h 105°C Bulk