EEUFR1A102L
Partnumber:
EEUFR1A102L
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (8 X 15mm) Radial 3.5mm 1240mA 8000h 105°C Bulk