EEUFR1C102
Partnumber:
EEUFR1C102
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 16V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 1790mA 8000h 105°C Bulk