EEUFR1E222L
Partnumber:
EEUFR1E222L
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (12.5 X 30mm) Radial 5mm 3630mA 10000h 105°C Bulk