EEUFR1H102B
Partnumber:
EEUFR1H102B
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
1678 in stock
SKU:
EEUFR1H102B
Package
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL