EEUFR1H4R7
Partnumber:
EEUFR1H4R7
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 185mA 5000h 105°C Bulk