EEUFR1J151
Partnumber:
EEUFR1J151
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
1629 in stock
SKU:
EEUFR1J151
Package
CAP ALUMINUM LYTIC 150UF 63V 20%