EEV-EB2W3R3Q
Partnumber:
EEV-EB2W3R3Q
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3.3uF 450V 20% (10 X 16.5mm) SMD 41mA 4000h 105°C T/R