EEV-FK0J682M
Partnumber:
EEV-FK0J682M
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 6800uF 6.3V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1800mA 5000h 105°C Automotive T/R