EEV-FK1E680P
Partnumber:
EEV-FK1E680P
Manufacturer:
Panasonic
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 68uF 25V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.36 Ohm 240mA 2000h 105°C Automotive T/R