EEV-FK1H331Q
Partnumber:
EEV-FK1H331Q
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 50V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 900mA 5000h 105°C Automotive T/R