EEV-FK1K100XP
Partnumber:
EEV-FK1K100XP
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 80V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 2.4 Ohm 60mA 2000h 105°C Automotive T/R