EEV-FK1V681Q
Partnumber:
EEV-FK1V681Q
products.category:
C/R/E
Availability:
9000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 1100mA 5000h 105°C Automotive T/R