EEV-TG1K221UM
Partnumber:
EEV-TG1K221UM
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 80V 20% (16 X 16.5mm) SMD 0.3 Ohm 350mA 2000h 125°C Automotive T/R