EEV477M025A9PAA
Partnumber:
EEV477M025A9PAA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 10.2mm) SMD 850mA 2000h 105°C T/R