EEVFK1H681M
Partnumber:
EEVFK1H681M
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1590 in stock
SKU:
EEVFK1H681M
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 50V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1610mA 5000h 105°C Automotive T/R