EEVFK1J221Q
Partnumber:
EEVFK1J221Q
products.category:
MODULES
Availability:
1111 in stock
SKU:
EEVFK1J221Q
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 63V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 800mA 5000h 105°C Automotive T/R