EEVHA1V221P
Partnumber:
EEVHA1V221P
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20%( 10 X 10.2mm) SMD 210mA 2000h 105°C T/R