EEVTG1H471M
Partnumber:
EEVTG1H471M
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
680 in stock
SKU:
EEVTG1H471M
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 50V 20% (16 X 16.5mm) SMD 0.15 Ohm 900mA 2000h 125°C Automotive T/R