EEVTG1V331Q
Partnumber:
EEVTG1V331Q
products.category:
C/R/E
Availability:
336 in stock
SKU:
EEVTG1V331Q
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.12 Ohm 800mA 2000h 125°C Automotive T/R