EEVTG2A100P
Partnumber:
EEVTG2A100P
products.category:
C/R/E
Availability:
862 in stock
SKU:
EEVTG2A100P
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 100V 20% (8 X 10.2mm) SMD 1.3 Ohm 70mA 2000h 125°C Automotive T/R