EG-2121CA 110.0000M-PHPA
Partnumber:
EG-2121CA 110.0000M-PHPA
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 110MHz ±100ppm LVPECL 55% 2.5V 6-Pin CSMD Bulk