EG-2121CA-125.0000M
Partnumber:
EG-2121CA-125.0000M
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 125MHz ±100ppm LVPECL 55% 2.5V 6-Pin SMD