EGPD101ELL271ML20H
Partnumber:
EGPD101ELL271ML20H
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 270uF 100V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 0.067 Ohm 2050mA 2000h 135°C Automotive Bulk