EGPD101ELL911MM40H
Partnumber:
EGPD101ELL911MM40H
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 910uF 100V 20% (18 X 40mm) Radial 7.5mm 0.026 Ohm 3560mA 2000h 135°C Automotive Bulk