EGPD800ELL621MM20H
Partnumber:
EGPD800ELL621MM20H
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 80V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 0.038 Ohm 2940mA 2000h 135°C Automotive Bulk