EGPD800ELL751MK40H
Partnumber:
EGPD800ELL751MK40H
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
12000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 750uF 80V 20% (16 X 30mm) Radial 7.5mm 0.034 Ohm 3050mA 2000h 135°C Automotive Bulk