EGXE350ELL101MH12D
Partnumber:
EGXE350ELL101MH12D
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 12mm) Radial 3.5mm 340mA 2000h 125°C Automotive Bulk