EKMG351ELL3R3MJC5S
Partnumber:
EKMG351ELL3R3MJC5S
Manufacturer:
NIPPONCHEMI-CON
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3.3uF 350V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 38mA 1000h 105°C Bulk