EKMH451VNN221MA30T
Partnumber:
EKMH451VNN221MA30T
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 450V 20% (35 X 30mm) Snap-In 10mm 1.13 Ohm 1000mA 2000h 105°C