EKMH500VNN472MR30S
Partnumber:
EKMH500VNN472MR30S
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 50V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 0.071 Ohm 2250mA 2000h 105°C