EKMH500VSN332MP35T
Partnumber:
EKMH500VSN332MP35T
Manufacturer:
United Chemi Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3300uF 50V 20%( 22 X 35mm) Snap-In 10mm 0.1 Ohm 1930mA 2000h 105°C