EKMH630VSN472MQ50T
Partnumber:
EKMH630VSN472MQ50T
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 63V 20% (25.4 X 50mm) Snap-In 10mm 0.053 Ohm 2860mA 2000h 105°C