EKMM201VSN151MP20S
Partnumber:
EKMM201VSN151MP20S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 200V 20% (22 X 20mm) Snap-In 10mm 730mA 3000h 105°C