EKMM401VSN680MP25S
Partnumber:
EKMM401VSN680MP25S
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 68uF 400V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 500mA 3000h 105°C