EKMQ201VSN561MQ25S
Partnumber:
EKMQ201VSN561MQ25S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 560uF 200V 20% (25.4 X 25mm) Snap-In 10mm 1670mA 2000h 105°C