EKMQ350VSN183MQ50S
Partnumber:
EKMQ350VSN183MQ50S
Manufacturer:
Nippon Chemi-con Corporation
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 18000uF, Through Hole Mount, ROHS COMPLIANT