EKMR401VSN471MQ50S
Partnumber:
EKMR401VSN471MQ50S
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 400V 20% (25.4 X 50mm) Snap-In 10mm 1740mA 2000h 105°C