EKMR421VSN391MA30S
Partnumber:
EKMR421VSN391MA30S
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 420V 20% (35 X 30mm) Snap-In 10mm 1580mA 2000h 105°C