EKMR451VSN471MA35S
Partnumber:
EKMR451VSN471MA35S
Manufacturer:
NIPPONCHE
products.category:
others
Availability:
1845 in stock
SKU:
EKMR451VSN471MA35S
Package
CAP ALUMINUM LYTIC 470UF 450V 20% (35 X 35MM) SNAP-IN 10MM 1770MA 2000H 105脗掳C