EKMS161VSN222MR45S
Partnumber:
EKMS161VSN222MR45S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 160V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 4050mA 3000h 105°C Bulk