EKMS251VNN681MQ40T
Partnumber:
EKMS251VNN681MQ40T
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1500uF 250V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 3480mA 3000h 105°C Bulk