EKMS251VSN681MR30S
Partnumber:
EKMS251VSN681MR30S
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 250V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 2080mA 3000h 105°C Bulk