EKMS401VSN471MR40S
Partnumber:
EKMS401VSN471MR40S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 400V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 1820mA 3000h 105°C